GLASS WORKS
MENU ZAVRIEŤ MENU

Dielectric Mirror

Guardian-Dielectric-Mirror-01-1024x683Nové polopriepustné zrkadlo Dielectric Mirror, vyvinuté a vyrobené spoločnosťou Guardian Industries Glass Group, popredným výrobcom vysoko kvalitného plaveného skla pre komerčné, obytné stavby a interiéry, prináša nový rozmer pre moderný interiérový dizajn.

Sklo má dvojité používanie: chová sa ako tradičné zrkadlo a zároveň elegantne maskuje televíziu alebo inú obrazovku, ktorá môže byť namontovaná za neho. Keď sa ale obrazovka zapne, povrch zrkadla presmeruje svetlo a obrazovku je skrz zrkadlo jasne vidieť.

 

 

 

 

Polopriepustné zrkadlo Dielectric Mirror

Nájde svoje využitie v domácnostiach alebo podnikoch, kde je kladený vysoký dôraz na moderný dizajn a je požadované, aby televízia, komerčné displeje alebo projekčné obrazovky zostali elegantne skryté.

 

Výrobok je dostupný v dvoch verziách:

 

  • Variant DM 60/40 odráža viac ako 57% svetla a umožňuje prenos 41% svetla, takže je ideálny pre použitie tam, kde bude predovšetkým slúžiť ako zrkadlo
  • Variant DM 30/70 odráža priblíženie 29% svetla, ale umožňuje prenos 69% svetla, keď je displej za ním zapnutý. Vďaka tomu je optimálnym riešením v prípade, že kľúčovou funkciou daného dizajnu je TV alebo displej.

Guardian-Dielectric-Mirror-02

Polopriepustné zrkadlo Dielectric Mirror, vyrobené pokročilou technológiou katódového nanášania povlaku firmy Guardian, znižuje rušivé skreslenie, typické pre vysoko reflektívne sklenené plochy, a úspešne potláča stratu detailu v tmavých plochách zrkadleného predmetu pri pozorovaní pod určitými uhlami.

Spomenuté vlastnosti sú pre užívateľov veľmi podstatné a pre zákazníkov predstavujú odpoveď na ich najčastejšie pripomienky ohľadom tohto druhu výrobkov. Podobné výrobky napríklad skresľujú farby, akonáhle odraz svetla presiahne 45% alebo naopak odráža nežiaduce zvyškové zafarbenie, aj keď je displej vypnutý. To pre polopriepustné zrkadlá Guardian Dielectric Mirror neplatí.

Výrobok je dostupný v hrúbkach 4 mm a 6 mm od veľkosti Jumbo (3,21 x 6 metrov) až po štandardné delené formáty. V prevedení na štandardnom veľmi čírom skle, na extračírom skle Guardian UltraClear™ (“odfarbené” sklo s nízkym obsahom železa) alebo na vrstvených sklách Guardian LamiClear. Možno ho dodať tiež ako bezpečnostné tepelne tvrdené alebo vrstvené sklo.

 

Uložiť

Uložiť