GLASS WORKS
MENU ZAVRIEŤ MENU

LED zrkadlá

Hľadáte niečo originálne pre Váš interiér? Niečo, čo opticky otvorí miestnosť a zároveň jej dodá na intimite? Niečo maximálne jednoduché alebo naopak, detail pripomínajúci umelecké dielo z čias baroka alebo antiky? Žiadny problém. Vytvoríme pre Vás LED zrkadlo s podsvietením, ktoré bude čerešničkou na torte nielen Vašej kúpeľne, šatníka, ale aj vstupnej haly. Svoje uplatnenie nájdu zrkadlá na mieru aj v hoteloch, konferenčných či fitness centrách a firemných budovách. Pri výbere tohto prvku nemusíte robiť žiadne kompromisy. Zrkadlo vyrobíme nielen v štandardných rozmeroch, ale aj presne na mieru v súlade s Vašimi potrebami. Nemusíte sa báť a dajte svojej fantázii voľnosť. Tento bytový doplnok sa postará nielen o Váš dokonalý vzhľad, ktorý si v ňom môžete skontrolovať, ale aj o príjemné osvetlenie celého priestoru. Veľmi praktickým prvkom je vykurovacia fólia zabraňujúca zahmlievaniu zrkadla. Aj ovládanie zrkadla je veľmi pohodlné. Na výber máte dotykové a senzorové LED zrkadlo, ktoré rozsvietite len svojou prítomnosťou.

Originálnym prvkom, ktorý ocení aj James Bond, je polopriepustné zrkadlo. Dielectric Mirror ponúka nový rozmer pri zariaďovaní nielen domácich interiérov. Bude ozdobou Vašej konferenčnej miestnosti aj reprezentatívnym prvkom kancelárie. Svojich hostí a obchodných partnerov nepochybne zaujmete, keď zapnete obrazovku. Tá je totiž dômyselne skrytá za plochou zrkadla.

Špionážne zrkadlo

Keď obrazovku zapnete, zrkadlo presmeruje svetlo a jasne uvidíte obraz. Bez ohľadu na to, či budete sledovať film, športový zápas alebo prezentovať dôležité fakty, obraz budete mať dostatočne jasný. Keď obrazovku vypnete, zrkadlo sa opäť stane zrkadlom a Vy v ňom uvidíte vlastný odraz. Toto štýlové a elegantné riešenie odporúčame realizovať všade tam, kde chcete aby zostali displeje, televízie či projekčné obrazovky diskrétne skryté až do momentu, kedy budú potrebné.
Polopriepustné zrkadlo je dostupné v dvoch verziách. Verzia DM 60/40 je vhodná do priestorov, kde bude slúžiť predovšetkým ako zrkadlo. Umožňuje prenos 41% svetla, 57% svetla odráža. Využitie nájde napríklad v kúpeľni alebo šatníku, kde si popri ranných či večerných rituáloch pozriete predpoveď počasia alebo správy.
S priepustnosťou 69% svetla je verzia DM 30/70 vhodná do priestorov, kde bude slúžiť predovšetkým na prenos obrazu z televízie alebo displeja. Odráža 29% svetla vďaka čomu je optimálnym riešením do kancelárie, zasadačky aj obývačky.
Obávať sa nemusíte ani skreslenia farieb. Rovnako tiež potláča stratu detailov, ktorá je bežná pri zrkadlení predmetu na tmavých plochách.
LED zrkadlo osvieži Váš interiér alebo uvažujete nad polopriepustným zrkadlom? Vyplňte kontaktný formulár a spoločne dotiahneme Vaše predstavy až k zdarnému prevedeniu.

Glass Works je synonymom netradičných riešení v oblasti skiel. Nevybrali ste si nič z vyššie uvedených produktov, ale v hlave sa Vám črtá projekt z tohto ušľachtilého materiálu? Oslovte nás. Sme tu pre Vás a pre všetky odvážne plány, na ktoré nájdeme neštandardné riešenia.